بیمارستان سینا تهران

بیمارستان سینای تهران دولتی وتخصص بیمارستان عمومی(جنرال) می باشد.

امروزه می توان ادعا کرد که پرمریض ترین و متنوع ترین بخش، بخش لاپاراسکوپی بیمارستان سینا تهران می باشد. همچنین جراحان اورولوژی روش های پیشرفته ای در لاپاراسکوپی و سیستوسکوپی انجام می شود.

همچنین یکی از پرخیرترین بیمارستان ها بیمارستان سینا می باشد که حجم بسیاری از مراجعینی که کم بضاعت یا بی بضاعت هستند تحت پوشش قرار می دهد، مددکاران حرفه ای بیمارستان سینا بیماران را تحت شناسایی قرار می دهند و بیمارانی که بضاعت مالی ندارند تحت حمایت قرار می دهند.

نوبت دهی بیمارستان سینا

در بیمارستان های دولتی به دلیل ازدحام و شلوغی گرفتن نوبت کمی مشکل می باشد.خوشبختانه سیستم های اینترنتی و تلفنی فعال شده اند تا افراد در صف های حضوری نوبت دهی معطل نشوند.

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان سینا

بیمارستان سینا ی تهران با اکثر بیمه ها قرارداد دارد که به برخی از انها اشاره می کنیم.

بیمه ایران

بیمه تامین اجتماعی

بیمه خدمات درمانی

بیمه دی

بیمه نیروهای مسلح

بیمه سلامت (کارمندی . ایرانیان . همگانی . سایر اقشارسایر اقشار بهزیستی . روستایی عادی . روستایی ارجاعی . اقشار زندانی .شهرداری تهران)

بیمه دی

راه های دسترسی به بیمارستان سینا

بیمارستان سینا بیمارستان 156 ساله کشور در جنوب شهرقرار دارد و از طریق مترو و بی ار تی قابل سترس می باشد.

ادرس : تهران .خیابان امام خمینی .نرسیده به میدان حسن اباد.بیمارستان سینا

مترو : ایستگاه حسن اباد خط 2

بی ار تی : خط راه اهن تجریش ایستگاه امام علی

خدمات بیمارستان سینا

بیمارستان سینا یکی از مهم ترین مراکز اموزشی ـ درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد و یکی از مهمترین مراکز   ارجاع بیماران ترومایی در سراسر کشور و موفق ترین مرکز در زمینه پیوند اعضا و جراحی ترمیمی محسوب می شود.

در حال حاضر بیمارستان سینا با حدود 460 تخت دارد و همچنین هیئت علمی .پرسنل .پزشک .پرستار.رزیدنت با امکاناتی که در زیل توضیح خواهیم داد در حال ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد.

بیمارستان سینا علاوه بر خدمات پاراکلینیکی و خدمات بستری خدمات ویژه ای نیز به مراجعه کننده گان عزیز ارائه می دهد که شامل: شیمی درمانی سرپایی . هیپوفیز . چاقی . سنجش تراکم استخوان . اکوکاردیوگرافی رنگی و اکومری .تست ورزش وهولتر. تشنج و انواع صرع

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


      لینک های مفید : آگهی رایگان , تجهیزات آزمایشگاهی , چادر برزنتی مسافرتی , تانک ازت , نقاشی ساختمان , بست اسپیس فریم , چادر لمینت , لینک شما در اینجا